Spot Mono – minimalistyczne oświetlenie dodatkowe do różnych wnętrz

Spot Mono to niewielkie oświetlenie dodatkowe, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i w biurze czy hotelu. Pasuje do nowoczesnych mebli i dodatków, a kolorystycznie dobrze komponuje się z większością wystrojów. Można umieścić go w sypialni, przedpokoju, kuchni, pokoju młodzieżowym, czy nawet salonie. Spot Mono nadaje się również do pomieszczeń biurowych, pokoi hotelowych, sklepów. Pasuje do wielu wystrojów, ale najlepiej będzie komponować się z nowoczesnym, industrialnym, loftowym i minimalistycznym.

Spot Mono wykonany został ze stali oraz tworzywa sztucznego. To niewielki model, w którym pojedynczy klosz w kształcie tuby przytwierdzony jest do prostokątnej podstawy. Złoty kolor w środku klosza ociepla całość. Do spotu potrzebna będzie żarówka LED o gwincie GU10. Kolory – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 12 × 19,5 cm.

Pasuje do nowoczesnych mebli, prostych drewnianych oraz z elementami metalowymi. Dobrze odnajduje się w ciemnych i jasnych wnętrzach oraz w towarzystwie lamp w podobnym stylu.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania