Spot Mono – minimalistyczne oświetlenie na ścianę

Elegancki spot Mono jest ciekawym sposobem na doświetlenie pomieszczenia w dyskretny sposób. Może być zamontowany w przedpokoju, pokoju młodzieżowym, salonie, sypialni. Świetnie sprawdza się w miejscu, gdzie lubisz czytać książki, więc może być jednym z głównych elementów kącika wypoczynkowego. Poza tym spot Mono znajdzie zastosowanie w sklepie, hotelu, pomieszczeniu biurowym. Ma estetyczny design, który ładnie współgra z różnymi wystrojami, a najlepiej z nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym.

Spot Mono wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. Do prostokątnego elementu z metalu, przylegającego do ściany, przymocowany jest jeden klosz w kształcie walca. Klosz został wewnątrz pomalowany na złoto. Źródło światła stanowi żarówka GU10, należy dobrać ją osobno – zaleca się żarówki LED. Kolory spotu to biały i złoty. Wymiary wynoszą: 12 × 19,5 cm.

Można stworzyć wspaniałą aranżację, jeśli do spotu ściennego, dobierzemy inne rodzaje oświetlenia z tej samej kolekcji – na przykład spot sufitowy, lampę stołową i podłogową.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania