Spot Mono – oświetlenie do nowoczesnych wnętrz

Spot Mono jest modelem o nowoczesnym designie, który bez trudu odnajduje się we współczesnych wystrojach. Nie ma w nim nic, co przypominałoby tradycyjne, klasyczne lampy, więc jest to propozycja dla osób ceniących niebanalne rozwiązania. Spot Mono sprawdzi się w estetyce nowoczesnej, minimalistycznej, industrialnej i loftowej. Można umieścić go w salonie, gabinecie, dużej kuchni, pasuje też do biur, punktów usługowych, restauracji i sklepów. Doskonale komponuje się z prostymi, surowymi wnętrzami.

Spot Mono to oświetlenie wykonane z metalu i tworzywa sztucznego. Ma prostą, podłużną podsufitkę, na której znajdują się trzy klosze w kształcie walca z wymalowanymi na złoto środkami. Do spotu należy dobrać trzy żarówki GU10, najlepiej energooszczędne, ledowe. Spot jest w kolorach bieli i złota.

Pasuje do różnego rodzaju umeblowania i dodatków, szczególnie tych o nowoczesnym designie, z metalowymi elementami. Odnajduje się w każdej kolorystyce. Można dobrać do niego również inne oświetlenie w tym stylu.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.35 kg
Do pobrania