Spot Mono – minimalistyczne oświetlenie wnętrz

Spot Mono to model o minimalistycznym designie, który sprawdza się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych. W domu można zainstalować go niemal w każdym pomieszczeniu: jadalni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym czy sypialni. Sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie w pokoju hotelowym, biurze lub punkcie usługowym. Jest nieduży i łatwo znaleźć dla niego miejsce, szczególnie jeśli wystrój jest w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym lub industrialnym. Światło można kierować w różne strony, dzięki czemu oświetlimy wybrany fragment przestrzeni.

Spot Mono został zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Ma klosz w kształcie tuby, umieszczony na uchwycie, przylegającym do ściany. Źródło oświetlenia stanowi żarówka o gwincie GU10, którą trzeba dobrać osobno. Do spotu przeznaczone są żarówki LED. Spot Mono jest czarny. Jego wymiary to: 12 × 19,5 cm.

Doskonale sprawdzi się w minimalistycznych mieszkaniach o prostym umeblowaniu i stonowanej kolorystyce. Świetnie współgra z innymi lampami z tej samej kolekcji.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania