Spot Mono Corner – nowoczesne oświetlenie do dużych wnętrz

Efektowny spot Mono Corner pomimo dość prostego designu pomoże stworzyć interesującą aranżację. Z uwagi na spore wymiary przeznaczony jest raczej do większych pomieszczeń. Sprawdzi się w restauracji, biurze, sklepach, salach szkoleniowych i reprezentacyjnych, ale także w domu, jeśli masz duży salon lub gabinet. To nie jest typowa lampa, jaką można zobaczyć wszędzie i dlatego wymaga odpowiedniej oprawy. Idealne aranżacje, w których się sprawdzi, to nowoczesne, minimalistyczne, loftowe i industrialne.

Spot Mono Corner jest wykonany ze stali i tworzywa sztucznego. Jego podstawa ma kształt litery L. Rozmieszczone są na niej klosze w kształcie tuby. Kloszy jest aż osiem i są ruchome, co pozwoli na skierowanie strumienia światła tam, gdzie jest ono potrzebne. Spot Mono Corner świeci dzięki żarówkom GU10. Najlepiej wybierać energooszczędne oświetlenie LED. Kolor spotu – biały. Jego wymiary to: 165x165 × 12,5 cm.

Idealny do nowoczesnych wnętrz i takiego rodzaju umeblowania. Świetnie komponuje się zarówno z jasnymi jak i ciemnymi kolorami wystroju. Można dopasować do niego również inne oświetlenie z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 165x165 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.19 kg
Do pobrania