Spot Mono Corner – efektowne oświetlenie do dużych pomieszczeń

Spot Mono Corner to nowoczesny rodzaj oświetlenia, które świetnie komponuje się z wnętrzami, urządzonymi według współczesnych trendów. Będzie pasować do restauracji, sklepów, pracowni, biur, pomieszczeń firmowych, sal szkoleniowych. W domu sprawdzi się w wyjątkowo dużym salonie. Podkreśla wystrój w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym i minimalistycznym. Wnosi dużo światła, a w dodatku klosze mogą świecić w różnych kierunkach. Spot Mono Corner to designerskie oświetlenie, nadające wnętrzom współczesnego charakteru.

Spot Mono Corner jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Ma kształt dużej litery L. Klosze w kształcie walca rozmieszczone są na połączonych ramionach. Do lampy potrzebne będzie osiem żarówek o gwincie GU10. Warto zainwestować w energooszczędne żarówki LED, które będą długo świecić. Kolor – biały. Wymiary wynoszą: 4 × 215x215 × 12,5 cm.

Pasuje do nowoczesnych, dużych, przestronnych pomieszczeń. Dobrze komponuje się w każdą kolorystyką oraz awangardowymi meblami i dodatkami.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 215x215 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania