Spot Mono Corner – designerskie oświetlenie punktów usługowych i nie tylko

Elegancki spot Mono Corner sprawdza się w większych pomieszczeniach, w których oświetlenie również powinno być ozdobą i akcentem nad całością wystroju. Można umieścić go w restauracji, sklepie, punktach usługowych, biurach, a jeśli posiadasz duży salon lub gabinet – także i tam. Sprawdzi się w salach reprezentacyjnych, w których odbywają się zebrania i oraz ważny jest ogólny odbiór wnętrza. Spot Mono Corner pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym, minimalistycznym, a czasem także glamour.

Spot Mono Corner wykonany został z metalu i tworzywa sztucznego. Ma elegancki i bardzo nowoczesny design. Podstawę stanowią elementy metalowe, dwa ramiona połączone w kształt litery L, do których przytwierdzono osiem kloszy. Do lampy potrzebne będą żarówki GU10 – najlepiej ledowe. Kolory spotu to czarny i złoty. Jego wymiary wynoszą: 4 × 165x165 × 12,5 cm.

Z takim oświetleniem każde pomieszczenie zyskuje na nowoczesnym charakterze. Estetyczny spot pasuje do kamienia i metalu. Może być zainstalowany w surowych minimalistycznych pomieszczeniach, jak i bardziej ozdobnych w wersji glamour.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 165x165 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.19 kg
Do pobrania