Spot Mono Corner – propozycja oświetlenia eleganckiego wnętrza

Spot Mono Corner to ciekawy model o inspirującym designie. Kolorystyka także przyciąga wzrok i wyróżnia spot spośród innych lamp. Idealny jako oświetlenie w sklepie, barze, sali reprezentacyjnej, przestrzeni biurowej i firmowej, a w domu – salonu i gabinetu jeżeli oczywiście są odpowiednio duże. Ten interesujący rodzaj oświetlenia podkreśla nowoczesność wnętrza, a przy okazji wnosi bardzo dużo światła, które może być kierowane w dowolnych kierunkach. Świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym.

Spot Mono Corner zrobiony jest z metalu i tworzywa sztucznego. Ma kształt dużej litery L. Na dwóch prostopadłych ramionach umieszczone są złote klosze – tuby. Źródło światła to osiem żarówek GU10, które trzeba dokupić. Najlepiej stosować żarówki LED, które są bardziej wytrzymałe od klasycznych. Spot Mono Corner jest w kolorach czerni i złota. Wymiary to: 4 × 215x215 × 12,5 cm.

Nowoczesny i oryginalny spot można zainstalować w pomieszczeniu, w którym króluje metal i kamień, nieco surowym, ale o ciekawym klimacie. Można zastosować również inne lampy z tej kolekcji.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 215x215 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania