Spot Mono Long – prosty sposób na nowoczesne oświetlenie

Nowoczesny spot Mono Long sprawdza się w wielu miejscach, nie tylko w domu. Oprócz wnętrz typu kuchnia, przedpokój czy gabinet, może również oświetlać biuro, pub, pracownie, sklepy, punkty usługowe. Ma prosty design i jednolitą kolorystykę, co jeszcze bardziej ułatwia dopasowanie go do wnętrza. Najlepiej prezentuje się w otoczeniu w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Świetnie współgra z nowoczesnym umeblowaniem i wyposażeniem. Z pewnością przypadnie też do gustu młodym osobom, więc może być oświetleniem w pokoju młodzieżowym.

Spot Mono Long jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Do okrągłej podsufitki przymocowane jest ramię, które wieńczy klosz w kształcie walca. Całość wygląda bardzo nowocześnie. Do spotu potrzebna będzie żarówka o gwincie GU10, przy czym warto stawiać na energooszczędne żarówki LED, które mają dłuższą żywotność od zwykłych. Spot Mono Long jest biały. Jego wymiary to: 7 × 31 cm.

Jeżeli planujesz zainstalować Mono Long w większym pomieszczeniu, warto zdecydować się na kilka takich samych. Pasuje do nowoczesnego umeblowania i wyposażenia oraz do każdej kolorystyki.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 31 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania