Spot Mono Long – ciekawe oświetlenie w nowoczesnym stylu

Prosty spot Mono Long o designerskim kształcie i pasującej wszędzie kolorystyce może mieć wiele zastosowań. Świetnie sprawdzi się w kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, ale także w biurze, sklepach, barach, pracowniach. Jest stylowy i oryginalny, nie przypomina tradycyjnych lamp. Może być zastosowany w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, industrialnych i minimalistycznych. To dobry sposób na oświetlenie zarówno ciemnych, jak i jasnych pomieszczeń. Spot Mono Long jest raczej neutralny, co daje dużo możliwości, jeśli chodzi o wystrój.

Spot Mono Long jest zrobiony ze stali i tworzywa sztucznego. Na długim ramieniu znajduje się nowoczesny, walcowaty klosz, bardzo prosty, ale dzięki zastosowaniu ciepłego koloru wewnątrz niego, zyskuje na oryginalności. Do spotu musisz dobrać żarówkę GU10, przy czym można decydować się na energooszczędną żarówkę LED. Kolory spotu to biały i złoty. Wymiary wynoszą: 7 × 41 cm.

Ten rodzaj oświetlenia najlepiej wygląda w nowoczesnym otoczeniu. Przy większym metrażu można zastosować więcej, niż jeden spot, co wpłynie nie tylko na odbiór wystroju, ale pozwoli na dokładne doświetlenie wszystkich miejsc.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania