Spot Mono Long – minimalistyczny designerski model do niebanalnych wnętrz

Spot Mono Long to świetny pomysł na oświetlenie niezbyt dużego pomieszczenia lub fragmentu większej przestrzeni. W mieszkaniu będzie pasować do kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowego. Świetny również do biura, pubu, sklepu, pracowni. Doskonale komponuje się z nowoczesnym umeblowaniem i nietypowym połączeniem kolorów. Najlepiej współgra ze stylami: nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym. Jeżeli szukasz nietypowego modelu lampy, który podkreśli współczesny wystrój, postaw na spot Mono Long.

Spot Mono Long jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Na okrągłej podsufitce umocowane jest ramię zakończone walcowatym, podłużnym kloszem. Jego ozdobą, która wpływa na odbiór całości, jest wewnętrzny fragment klosza w kontrastującym kolorze. Do spotu potrzebna będzie jedna żarówka GU10. Kolory spotu to czarny i złoty. Jego wymiary wynoszą: 7 × 31 cm.

Pasuje do pomieszczeń utrzymanych w nietypowej kolorystyce - jak czerń czy grafit. Doskonale komponuje się z meblami o metalowych elementach i metalowymi dodatkami.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 31 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania