Spot Mono Long – nietypowy model oświetlenia w twoim pokoju

Oryginalny, pojedynczy spot Mono Long to propozycja skierowana do miłośników nowoczesności i prostych, funkcjonalnych form. Świetnie sprawdzi się w kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym, sklepie, barze, pomieszczeniach biurowych. Można zastosować jedną taką lampę w małym pomieszczeniu lub kilka w większym. Doskonale współgra z wystrojem w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym. Jak żadna inna lampa, spot Mono Long zasługuje na to, żeby znaleźć się nad biurkiem w pokoju nastolatka.

Spot Mono Long wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. Ma okrągłą podsufitkę, proste, podłużne ramię, które kończy się ciekawym kloszem w kształcie tuby, pomalowanym w środku na ciepły, kontrastowy kolor. To oświetlenie jednopunktowe, potrzebna będzie jedna żarówka GU10. Do spotu można dobrać żarówki energooszczędne. Kolory – czarny i złoty. Wymiary to: 7 × 41 cm.

Ten nowoczesny spot pasuje do większości kolorów w wystroju. Dobrze komponuje się z meblami o metalowych elementach, nietypowymi i oryginalnymi dodatkami i ozdobami.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania