Spot Mono Long – designerski model oświetlenia do nowoczesnych wnętrz

Jeżeli szukasz nowoczesnego oświetlenia, które podkreśli równie nowoczesne pomieszczenie, spot Mono Long jest dla ciebie. To dwupunktowa lampa, idealnie nadająca się zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i użytkowych. Ciekawie prezentuje się w kuchni, salonie, pokoju młodzieżowym, barze, pomieszczeniach biurowych. Wnosi powiew oryginalności do wnętrza. Najlepiej prezentuje się w otoczeniu urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym. Pasuje prawie do każdej kolorystyki wystroju.

Spot Mono Long został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Na prostokątnej podsufitce znajdują się dwa ramiona zakończone kloszami w kształcie tuby. Ich ozdobę stawowi pomalowane na złoto wnętrze, które całkowicie zmienia wygląd lampy. Należy dobrać dwie żarówki o gwincie GU10. Do spotu dedykowane są żarówki energooszczędne. Kolory – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 4 × 21 × 42 cm.

Oryginalny spot Mono Long idealnie komponuje się z wnętrzami, w których występuje drewno, kamień i metal. Może na przykład wisieć w pomieszczeniu o ścianach wyłożonych kamieniem lub pośród mebli o metalowych elementach.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 42 cm
Waga 0.88 kg
Do pobrania