Spot Mono Long 7 × 31 cm – idealny do pokoju młodzieżowego

Spot Mono Long 7 × 31 cm ma nowoczesny design i uniwersalną kolorystykę, która sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Jego niezobowiązujący wygląd sprawia, że nadaje się on na oświetlenie bardzo różniących się od siebie przeznaczeniem wnętrz. Równie dobrze wygląda w pokoju młodzieżowym, gabinecie i biurze, co w kuchni, przedpokoju i sypialni. Najlepiej komponuje się z meblami i dodatkami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. Spot Mono Long po prostu kojarzy się z nowoczesnością, gdzie ważna jest forma i kolor.

Spot Mono Long 7 × 31 cm jest wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. To jednopłomienne oświetlenie, więc ma tylko jeden klosz w kształcie walca, umieszczony na długim, prostym ramieniu. Brak ozdób jest również charakterystyczny dla spotów i lamp z tej kolekcji. Do spotu pasują energooszczędne żarówki LED o gwincie GU10. Kolorem spotu jest czarny. Jego wymiary to: 7 × 31 cm.

Ten czarny spot idealnie komponuje się z prostymi meblami i dodatkami. Pasują do niego elementy z metalu, zdecydowana, ciemna kolorystyka. Można dobrać do niego lampę stołową w podobnym stylu.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 31 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania