Spot Mono Long – połączenie prosty i blasku

Oryginalny spot Mono Long ma prosty niezobowiązujący design, za to jego kolorystyka zaskakuje. Jest ozdobny w nowoczesnym, niewymuszonym stylu. Dobrze wygląda w pokoju młodzieżowym, sypialni, przedpokoju, kuchni, sklepie, kawiarni nad stolikiem. Łatwo dopasować go do wystroju wnętrza. Najlepiej będzie się sprawdzać w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i niektórych pomieszczeniach w aranżacji glamour. Jeżeli lubisz błyszczące akcenty w wystroju, postaw na spot Mono Long, zyskasz praktyczne źródło oświetlenia i ozdobę w jednym.

Spot Mono Long wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. To niewielki, minimalistyczny model o prostym, pojedynczym ramieniu i kloszu w kształcie tuby. Do spotu potrzebna będzie żarówka GU10- najlepiej wybierać spośród energooszczędnych żarówek LED. Kolory lampy to: złoty (klosz) i czarny (ramię i podsufitka). Wymiary wynoszą: 7 × 31 cm.

Ten ciekawy spot sprawdzi się zarówno w chłodnej i ciepłej kolorystyce. Można dobrać podobne lampy podłogowe i stołowe ze złotymi kloszami lub niewielkie złote dodatki.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 31 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania