Spot Mono Long – dodaj blasku wnętrzom

Estetyczny i nowoczesny spot Mono Long doskonale sprawdza się w pokojach, szczególnie młodzieżowym, sypialni, salonie, ale może też świecić w kuchni, czy przedpokoju. Całkiem nieźle będzie się prezentował w kawiarni, jako oświetlenie nad stolikiem. Idealnie wygląda w pomieszczeniach o wystroju nowoczesnym, loftowym, industrialnym, a także niektórych aranżacjach glamour. Elegancki spot Mono Long pasuje do różnych mebli i dodatków, doskonale sprawdza się w ciemnej, zdecydowanej kolorystyce.

Spot Mono Long to oświetlenie, które wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. Ma jeden klosz w kształcie walca, który umieszczono na podłużnym, prostym ramieniu. Źródło oświetlenia to żarówka o gwincie GU10. Do spotu najlepiej dobrać energooszczędną żarówkę LED. Kolory to złoty i czarny. Wymiary wynoszą: 7 × 41 cm.

Ten złoty spot dobrze komponuje się z meblami o ciemnych kolorach, pasuje do elementów metalowych oraz ozdób i dodatków w kolorze złota i mosiężnych. Można zestawić go z innymi lampami w tym stylu.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania