Spot Mono Long – nowoczesna forma i uniwersalna, szlachetna kolorystyka

Spot Mono Long wygląda efektownie przede wszystkim ze względu na dobór kolorów. Dość łatwo dopasować go do różnych kolorystycznie wystrojów, choć najlepiej będzie wyglądać w ciemniejszych aranżacjach. Pasuje do salonu, sypialni, kuchni, pokoju młodzieżowego, hotelu, sklepu. To idealna propozycja dla osób, które lubią jednocześnie prosty design i przykuwającą wzrok kolorystykę i blask. Najlepiej komponuje się z wystrojami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym. Sprawdzi się również w nowoczesnych odsłonach stylu glamour.

Spot Mono Long to oświetlenie zrobione z metalu i tworzywa sztucznego. Ma dwa klosze-tuby, które umieszczono na dwóch ramionach o różnej długości. Do spotu pasują żarówki LED o gwincie GU10. Spot Mono Long jest w kolorach czarnym i złotym (klosze). Jego wymiary wynoszą: 4 × 21 × 42 cm.

Dobrze współgra zarówno z meblami drewnianymi, jak i bardziej nowoczesnymi z elementami z metalu. Pasuje do dodatków metalowych oraz w kolorze złotym. Warto dobrać do niego jeszcze inne lampy z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 42 cm
Waga 0.88 kg
Do pobrania