Elegancki i energooszczędny spot Nantes

W każdym pomieszczeniu niezwykle ważny jest dobór i rozmieszczenie oświetlenia. Nie można wobec tego zakupić pierwszej lepszej lampy i mieć nadzieję, że spełni wszystkie oczekiwania. Jedną są też i takie produkty oświetleniowe, jakie można dość elastycznie dostosować do swoich potrzeb, jak i do metrażu, czy załamań ścian. Przykładem jest spot Nantes, który można potraktować zarówno jako lampkę nad biurkiem, jak i jako kinkiet.


Do salonu i do łazienki

Chromowane wykończenie sprawia, że spot można z powodzeniem zamontować w wielu różnych pomieszczeniach. Będzie doskonale prezentować się tak w salonie, jak i w łazience. Chromowa powłoka doskonale sprawdza się w pokojach, które są narażone na wilgoć, jak też w tych, w jakich panuje niska, bądź wysoka temperatura. Nie ma także najmniejszej trudności z tym, by taki rodzaj oświetlenia utrzymać w czystości. Bardzo ławo usuwać się z tej powłoki wszelkie zanieczyszczenia, takie jak kurz, czy różnego rodzaju osady.


Uniwersalne wzornictwo i wbudowana lampa LED

Biorąc pod uwagę połączenie chromu z mlecznym wykończeniem klosza, spot jest idealnym elementem wyposażenia pomieszczeń tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Białe wykończenie powoduje, że światło, jakie się rozchodzi z tej lampy, jest jasne i dociera znacznie dalej, w głąb pomieszczenia. Zaletą jest również fakt, że spot nantes ma wbudowaną lampę LED o klasie energetycznej A+. Jest to więc jak najbardziej trafny zakup pod względem użytkowania oświetlenia w sposób energooszczędny. Warto też zwrócić uwagę na to, że żarówka jest całkowicie osłonięta, więc nie sposób się nią oparzyć w razie bezpośredniego kontaktu z dolną częścią klosza.

Wymiary
Głębokość 15 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.27 kg
Do pobrania