Spot Nocito – do nowoczesnych aranżacji

Masz wrażenie, że Twój nowoczesny salon wygląda ponuro i niegościnnie? Aby zmienić wizerunek wnętrza, warto poprawić oświetlenie – zamiast jednego żyrandola możesz wstawić lampy punktowe, które wspaniale rozjaśnią każdy mroczny zakamarek. Taki efekt zapewni Ci 3-punktowy spot sufitowy Nocito.

Trzonem lampy jest średniej długości reling połączony z okrągłą podsufitką – całość wykonana jest ze stali w kolorze chromu, co gwarantuje odporność na uszkodzenia oraz nieskazitelny wygląd przez wiele lat. Od podstawy odchodzą trzy reflektorki osadzone na ruchomych elementach – spot Nocito umożliwia więc precyzyjne oświetlenie wybranych obszarów pomieszczenia. Dzięki kompozycji horyzontalnej lampa zajmuje niewiele miejsca w przestrzeni, dlatego świetnie sprawdzi się we wnętrzach z niskim sufitem. Oprawa przystosowana jest do żarówek z trzonkiem GU10 – źródło światła (LED o ciepłej barwie) znajduje się w komplecie.

Trzypłomienny spot Nocito to praktyczne oświetlenie do nowoczesnych wnętrz – kuchni, salonu, sypialni. Lampę możesz zamontować także w długim korytarzu oraz wszędzie tam, gdzie długi zwis przeszkadzałby w swobodnym korzystaniu z pomieszczenia.

Wymiary
Głębokość 58,5 cm
Szerokość 10,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo