Spot Nocito – „kropka nad i” domowego oświetlenia

Jasne aranżacje zawsze będą na topie. Nic dziwnego – dobrze oświetlone pomieszczenie wydaje się przytulniejsze, bardziej nowoczesne, a nawet… czystsze! Zadbaj więc o to, aby światło pojawiło się także w nieoczywistych miejscach – taki cel pomoże Ci osiągnąć lampa punktowa Nocito.

Spot składa się z okrągłej podstawy i kulistego reflektorka – oba elementy wykonane są z lakierowanej stali, dzięki czemu lampa nie stłucze się i przetrwa przypadkowe zderzenie z piłką lub innymi „latającymi” przedmiotami. Ruchome połączenie klosza z podstawą umożliwia precyzyjne sterowanie światłem – tym sposobem spot Nocito może zastąpić inne rodzaje oświetlenia, np. lampę podłogową lub nocną. Dzięki połączeniu szlachetnych i kontrastujących ze sobą kolorów (czerni i satynowego złota) reflektor będzie doskonałym dodatkiem do wyrazistych i stylowych aranżacji. Lampa występuje w komplecie z żarówką LED o ciepłej barwie, więc uzyskasz przyjemne dla oczu, relaksujące światło.

Ruchoma lampa - reflektor ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Możesz zainstalować ją na ścianie, np. w salonie, sypialni czy na klatce schodowej. W niewielkich pomieszczeniach (np. na korytarzu czy w garderobie) spot może rozsyłać światło od sufitu.

Wymiary
Średnica 11 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo