Spot Norbello – lustrzana kula w futurystycznym stylu

Spot kojarzy Ci się głównie ze skromnym i niewyróżniającym się oświetleniem punktowym? W tym przypadku ta lampa naścienna na pewno zaskoczy Cię swoją wyrazistością. Nowoczesny spot Norbello, dzięki swojemu kulistemu kształtowi i błyszczącemu wykończeniu, będzie doskonale pasował do aranżacji minimalistycznych. Idealnie zgra się również z elementami futurystycznymi i modernistycznymi.

Chromowana lampa posiada klosz o przekroju koła wykonany ze stali. Jest on osadzony na okrągłej podstawie. Oświetlenie ze względu na rozmiar (10 x 12 cm) sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach, które wymagają dodatkowego oświetlenia.

Srebrny spot stworzy intrygujący kontrast z szarymi oraz błękitnymi ścianami. Będzie wyglądać elegancko również w połączeniu z różnymi odcieniami bieli, kremowego, chłodnego beżu i piasku. Z pewnością unowocześni aranżację domowego wnętrza.

Lampa w kształcie kuli w zestawie posiada świetlówkę typu GU10 LED o mocy maksymalnej 5W. Odpowiada to 40-50W tradycyjnej świetlówki. Klasa szczelności IP20 oznacza, że klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.579 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo