Spot OCULARE 6 × GU10 – wypełnij przestrzeń idealnym światłem i ponadczasową atmosferą!

Jesteś zwolennikiem gustownych elementów oświetlenia, które prócz odpowiedniego źródła światła, wnoszą do przestrzeni wyjątkowy klimat? Nie musisz dalej szukać! Oferowany spot OCULARE 6 × GU10 to propozycja nie do odrzucenia! Wyróżnia go wysoka jakość wykonania oraz praktyczna budowa, umożliwiająca skierowanie każdego z sześciu źródeł światła dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Świetnie wpasuje się do wnętrz zachowanych w stylu nowoczesnym, eleganckim, minimalistycznym oraz modernistycznym. Idealnie oświetli salon, sypialnię, przedpokój, biuro bądź gabinet.

Spot wykonano ze stali malowanej proszkowo. Dedykowanym źródłem światła jest sześć żarówek GU10 o maksymalnej mocy 40 W i dowolnej barwie (brak w zestawie). Produkt ma wymiary 16 × 10 × 118 cm. Posiada klasę szczelności IP20.

Oferowany spot OCULARE doskonale poradzi sobie w niemal każdej roli. Wprowadzi do Twojej przestrzeni subtelny klimat, który docenisz! Możesz mieć pewność, że jest to produkt, który przez długie lata zagości w Twoim domu!

Wymiary
Długość 118 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 16 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting