Spot OCULARE 2 × GU10 – definicja funkcjonalności i atrakcyjnego wyglądu

Dostępny w ofercie stylowy Spot OCULARE jest przykładem na to, że w niezwykle prosty sposób można odpowiednio oświetlić przestrzeń i dodać jej charakteru. Świetnie odnajdzie się w salonie, gabinecie, biurze, sypialni bądź przedpokoju – w każdym pomieszczeniu zadba o Twój komfort i podkreśli atrakcyjność aranżacji swoim ponadczasowym wyglądem. Możesz wykorzystać go w aranżacjach zachowanych w stylu minimalistycznym, ale nie tylko! Dobrze zaprezentuje się również w nowoczesnych oraz modernistycznych klimatach.

Plafon punktowy OCULARE wykonano z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Jego wymiary to 16 × 10 × 30 cm. Dobierz do niego dwie żarówki o dowolnej barwie światła i maksymalnej mocy 40 W (brak w zestawie). Produkt ma klasę szczelności IP20.

Dużą zaletą spotu OCULARE 2 × GU10 jest oferowana przez klosze umieszczone na ruchomych ramionach możliwość skierowania światła lampy dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. To daje Ci dużą swobodę, co z kolei przełoży się na Twoje zadowolenie i komfort użytkowania.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 16 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting