Plafon Eye Super White – dla miłośników prostoty

Jeśli Twoje mieszkanie jest urządzone w minimalistycznym lub nowoczesnym stylu, jego aranżację świetnie uzupełni oświetlenie Eye Super. Lampy z tej kolekcji dzięki swojemu uniwersalnemu, uproszczonemu projektowi będą pasować również do wnętrz loftowych, a nawet klasycznych, lekko je odświeżając i unowocześniając.

Plafon Eye Super White ma specyficzną konstrukcję, dzięki czemu zapewni wnętrzu snop jasnego, mocnego światła. Biała obudowa lampy i brak dekoracyjnych elementów sprawia, że lampa stworzy udaną kompozycję z innymi elementami wnętrza, zwłaszcza w jasnej kolorystyce.

Wykonany z lakierowanej stali biały plafon posiada klosz w formie wąskiej tuby. W serii Eye Super znajdziesz również inne kolory: srebrny i grafitowy oraz inne modele lamp poza plafonem, dzięki czemu stworzysz spójny zestaw oświetleniowy dla całego domu.

Model oświetli zarówno niewielkie, jak i przestronne wnętrza o różnym charakterze, zarówno sypialnię, jak i przedpokój czy salon oraz biuro. Nie zawiera w zestawie źródła oświetlenia. Dobierz do do niego żarówkę halogenową GU10 o maksymalnej mocy 35W.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 22 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon