Spot Portoryko – element hygge w Twoim domu

Lekkie w formie lampy, duża ilość światła (zarówno naturalnego, jak i sztucznego), miękkie tekstylia, poduszki i bogata roślinność – oto przepis na wnętrze w stylu hygge, które ma służyć przede wszystkim odpoczynkowi. Świetnie uzupełni je spot Portoryko. Nowoczesna lampa sprawdzi się w salonie, gdzie spędzasz czas wśród bliskich Ci osób, a także w ciemnym przedpokoju oraz kuchni, która często wymaga praktycznego punktowego oświetlenia. Model sprawdzi się też w przestrzeni biurowej.

Trzypunktowy spot został wykonany ze stali chromowanej z elementami w kolorze jasnego brązu (drewna naturalnego). Dużą zaletą lampy są trzy ruchome klosze, które możesz ustawić w wybranym przez siebie kierunku i tym samym oświetlić ciemne kąty w pomieszczeniu. Półkoliste klosze wykonane z drewna chronią żarówki przed przypadkowym uszkodzeniem. Spoty przymocowane są do prostokątnej chromowanej podsufitki. Ażurowa lampa dzięki swoim kompaktowym rozmiarom doskonale nadaje się do wąskich pomieszczeń o niewielkim metrażu.

Model Portoryko nie posiada w komplecie żarówek. Do spotu należy dokupić trzy żarówki z gwintem typu E14 o mocy maksymalnej 40W.

Wymiary
Szerokość 72 cm
Wysokość 22 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon