Spot Reto – rzuć nowe światło na swoje mieszkanie

Światło punktowe we wnętrzu służy wyeksponowaniu określonego miejsca – często bywa to np. biblioteczka, łóżko lub witryna. Światło pochodzące ze spotu jest, wzorem reflektora, skupione w jednym wybranym punkcie. Efekt robi wrażenie i tworzy w mieszkaniu nieco tajemniczy klimat. Zależy Ci na podkreśleniu w swoim mieszkaniu wybranych miejsc? Zdecyduj się na spot Reto.

Okrągły spot Reto sprawdzi się najlepiej w mieszkaniu o nowoczesnym, minimalistycznym wystroju, które wymaga podkreślenia poszczególnych elementów i jego dekoracji. Gra światłocieniem w tym przypadku może przynieść nadspodziewanie dobry i interesujący efekt. Nowoczesny ledowy spot jest wykonany z metalu i akrylu w kolorze chromu. Żarówka jest ledowa i wmontowana na stałe – nie ma możliwości jej zmiany. Spot Reto zapewnia we wnętrzu uniwersalne, ciepłe i białe światło, które sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w pracowni.

Chromowany spot można ustawić w wybraną przez siebie stronę. Ta nowoczesna lampa daje światło o wysokim natężeniu i mocy 5W.

Reto - wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 9 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał metal/akryl
Typ gwintu LED
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 5W
Strumień światła 550 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A+