Spot RING 6 × GU10 – połączenie funkcjonalności ze stylowym designem

Marzysz o wnętrzu, w którym umieścisz praktyczne elementy wyposażenia, ułatwiające codzienne życie? Nic prostszego! Wystarczy, że wybierzesz stylowy spot RING 6 × GU10, który zadba o najlepszą jakość oświetlenia przestrzeni Twojego salonu, przedpokoju, gabinetu, biura, a nawet łazienki bądź jadalni! To niebanalna odpowiedź na Twoje potrzeby – wygląd produktu świetnie wpasuje się do industrialnych, nowoczesnych oraz loftowych przestrzeni. Dzięki jego wysokiej jakości wykonania, łatwemu montażowi oraz możliwościom regulacji promieni świetlnych zyskasz produkt, który zostanie u Ciebie na długo!

Oferowaną lampę wykonano ze stali malowanej proszkowo. Oferuje miejsce na 6 żarówek GU10 o maksymalnej mocy 40 W. Ma klasę szczelności IP20. Wymiary produktu to 16 × 6 × 118 cm.

Zainspiruj się wyglądem oraz możliwościami spotu RING i stwórz z jego udziałem aranżację pełną stylu! Z uwagi na prostą budowę produktu z łatwością zachowasz go w czystości. To przepis na doskonale oświetloną przestrzeń, o której marzysz!

Wymiary
Długość 118 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 16 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting