Spot RING 3 × GU10 – praktyczny, pełen możliwości element oświetlania Twojej przestrzeni

Dostępny w ofercie spot RING został stworzony z myślą o wnętrzach zachowanych w stylu nowoczesnym, modernistycznym, klasycznym oraz minimalistycznym. Jest doskonałym sposobem na oświetlenie salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu, a także biura. Umieszczając go w swoim otoczeniu, przekonasz się, czym jest przemyślana budowa oraz wysoka jakość wykonania – dzięki ruchomym ramionom możesz sterować ustawieniem światła według własnych preferencji. To coś, co sprawdzi się u Ciebie doskonale!

Plafon sufitowy został wykonany z wytrzymałej stali malowanej proszkowo. Ma wymiary 16 × 6 × 45 cm. Jego źródłem światła są trzy żarówki GU10 o maksymalnej mocy 40 W i dowolnej barwie (brak w zestawie). Produkt posiada klasę szczelności IP20.

Spot RING 3 × GU10 to idealny sposób na stworzenie stylowej aranżacji, charakteryzującej się praktycznymi rozwiązaniami. To dzięki niemu Twoje wnętrze zyska na atrakcyjności i stanie się doskonałym miejscem pracy oraz spędzania wolnego czasu. Wszystko po to, by zadbać o Twoje potrzeby!

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 16 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting