Spot Svantje – esencja skandynawskiego stylu

Inspiracje minimalistycznym skandynawskim stylem nigdy się nie starzeją, a ich popularność wciąż rośnie. Nic dziwnego – to ponadczasowe rozwiązania, dbałość o szczegóły, naturalne materiały i proste formy. Taki zestaw cech to przepis na udaną aranżację na wiele lat. Regulowany, dwupunktowy spot Svantje łączy w sobie typowo skandynawski design z wysoką funkcjonalnością.

Do wykonania lampy sufitowej Svantje wykorzystano jasne drewno brzozowe, które połączono z białymi kloszami. Chociaż drewniana listwa ma spory rozmiar, kremowa barwa dodaje całości lekkości. Uniwersalna kompozycja materiałów i kolorów czyni ze spotu Svantje wybór zawsze stylowy i odporny na przemijające trendy. W zależności od charakteru wnętrza, lampa ta może być subtelną dekoracją, albo pięknie wykonanym detalem, który idealnie wtopi się w całość wystroju.

Postaw na sprawdzone rozwiązania, niepoddające się szybko zmieniającym się modom. Drewno jest też materiałem, które doskonale reaguje na upływ czasu. Nabywa nowego charakteru, który z pewnością Cię zachwyci. Wybierz spot Svantje do swojego wnętrza i ciesz się nim przez lata.

Wymiary
Długość 29 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 17 cm
Do pobrania