Czteropłomieniowy spot Svantje – z jasnego drewna dębowego

Szukasz oświetlenia, które doskonale będzie pasować do drewnianych mebli? A może takiego, które łączy minimalizm z nowoczesnym designem? W takim razie uniwersalny czteropłomieniowy spot Svantje z pewnością przypadnie Ci do gustu. Elegancka lampa posiada 4 osobne klosze na żarówki. Możesz wykorzystać ją w dowolnym pomieszczeniu w Twoim domu.

Stylowy spot wykonany został z jasnego drewna dębowego o ciepłym odcieniu. Posiada wykończenie z metalu w białym kolorze (klosze reflektorów). Cztery ruchome reflektory pozwalają na manipulowanie kątem padania światła. Spot ma 69 cm długości, dzięki czemu sprawdzi się zwłaszcza jako punktowe doświetlenie średnich i większych pomieszczeń.

Spodobał Ci się spot Svantje, ale poszukujesz innego rozmiaru lub koloru? Sprawdź całą kolekcję spotów Svantje dostępną na stronie BRW online! Znajdziesz w eleganckie spoty z drewna o różnym zabarwieniu, zróżnicowane pod względem liczby źródeł światła (od 1 do 4). Wszystkie lampy w naszym sklepie objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 69 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 17 cm
Do pobrania