Czteropłomieniowy spot Svantje – z ciemnego drewna w kolorze orzech

Minimalizm to wykorzystanie ponadczasowych materiałów i wzorów, które prezentują się świetnie, niezależnie od zmieniających się trendów. Jeśli więc szukasz uniwersalnego oświetlenia, czteropłomieniowy spot Svantje z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Połączenie najwyższej jakości wykonania oraz elegancji, jaką daje ciemne drewno, to niezawodne połączenie, jakim będziesz cieszyć się przez lata.

Minimalistyczny spot wykonany został z drewna w odcieniu ciemnego orzecha. Charakteru nadaje mu wykończenie z metalu w białym kolorze (klosze reflektorów). Cztery ruchome reflektory pozwalają na ustawienie kąta padania światła zgodnie z Twoimi preferencjami. Spot ma 69 cm długości, dzięki czemu sprawdzi się zwłaszcza w średnich oraz większych pomieszczeniach.

Spoty z serii Svantje dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych (drewno orzechowe, brzozowe lub dębowe), a w różnych rozmiarach (jedno-, dwu-, trzy- lub czteropłomieniowe). Wybierz najlepszą wersję dla siebie lub stwórz kompozycję z kilku spotów z serii. Wszystkie lampy w sklepie Black Red White online objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 69 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 170 cm
Do pobrania