Czteropłomieniowy spot Svantje – z jasnego drewna brzozowego

Szukasz minimalistycznego oświetlenia, które sprawdzi się w każdej aranżacji? Czteropłomieniowy spot Svantje doskonale komponuje się z drewnianymi meblami, zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Elegancka lampa sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju oraz innych pomieszczeniach w Twoim domu.

Uniwersalny spot czteropłomieniowy wykonany został z jasnego drewna brzozowego. Ciepły odcień drewna uzupełniony został wykończeniem z metalu w białym kolorze (klosze reflektorów). Cztery ruchome reflektory pozwalają na dostosowanie kąta padania światła do Twoich preferencji. Spot ma 69 cm długości, dzięki czemu sprawdzi się zwłaszcza w średnich oraz większych pomieszczeniach.

Spodobał Ci się spot Svantje, ale szukasz innego koloru lub rozmiaru? W obszernej serii spotów Svantje dostępnej na stronie BRW online znajdziesz spoty w mniejszych rozmiarach (z miejscem na jedną, dwie lub trzy żarówki) oraz w różnych odcieniach drewna. Wszystkie lampy dostępne w naszym sklepie objęte są 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 69 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 170 cm
Do pobrania