Spot Svenda – stylowe połączenie drewna i metalu

Potrzebujesz praktycznego i łatwego do zamontowania oświetlenia bocznego lub dodatkowego? Minimalistyczny spot-reflektor Svenda z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Uniwersalny i stylowy spot posiada poręczny klips, który pozwala na przymocowanie go do dowolnego blatu biurka, stołu, toaletki, powierzchni lustra czy drzwi szafy. Spot może mieć swoje stałe miejsce lub być używany w różnych pomieszczeniach, zależnie od Twoich potrzeb.

Nowoczesny spot wykonany został z połączenia wysokiej jakości materiałów: metalu, drewna oraz tworzywa sztucznego. Posiada miejsce na jedną żarówkę dedykowaną. Niewielkie rozmiary sprawiają, że spot dobrze sprawdza się w małych przestrzeniach (np. garderobie, szafie wnękowej itp.). Uniwersalny design sprawia, że spot może być wykorzystywany w każdym pomieszczeniu.

W ofercie Black Red White online znajdziesz serię spotów Svenda w różnych rozmiarach, wzorach i typach wykończenia. Znajdź model idealnie pasujący do Twojego wnętrza lub stwórz własną kompozycję złożoną z kilku spotów. Wszystkie lampy z naszej oferty objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania