Spot Techno – nowoczesne i minimalistyczne oświetlenie wnętrz

Punktowe oświetlenie w mieszkaniu przydaje się zwłaszcza, gdy masz do wyeksponowania kilka ważnych detali dekoracji lub zależy Ci na dodatkowym podświetleniu mebli – np. biblioteczki, witryny czy też łóżka w sypialni. Bardzo modne są obecnie ruchome reflektory oraz spoty oświetleniowe, które najlepiej wyglądają w grupie. Są one praktycznym dodatkiem do górnego światła, a zaświecone samodzielnie, stworzą w Twoim mieszkaniu przytulną i intymną atmosferę.

Spot Techno w białym kolorze z elementami chromu świetnie pasuje do nowoczesnego wystroju mieszkania, choć równie dobrze sprawdzi się w stylu skandynawskim, pięknie kontrastując z drewnianymi, typowymi dla takiej aranżacji detalami. Lampa pasuje też do wystroju w stylu shabby i parisian chic. Nowoczesny spot ma na tyle uniwersalny design, że będzie pasował również do klasycznego wystroju mieszkania, dodając mu nowoczesnego sznytu.

Okrągły pojedynczy spot w kształcie walca osadzony jest na giętkim ramieniu, które łatwo nakierować na wybrane miejsce w mieszkaniu, które wymaga mocniejszego podświetlenia.

Techno - wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 10 cm
Waga 0.56 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 7W
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A+