Spot Techno – nowoczesne i minimalistyczne oświetlenie wnętrz

Punktowe oświetlenie w mieszkaniu przydaje się zwłaszcza, gdy masz do wyeksponowania kilka ważnych detali dekoracji lub zależy Ci na dodatkowym podświetleniu mebli – np. biblioteczki, witryny czy też łóżka w sypialni. Bardzo modne są obecnie ruchome reflektory oraz spoty oświetleniowe, które najlepiej wyglądają w grupie. Są one praktycznym dodatkiem do górnego światła, a zaświecone samodzielnie, stworzą w Twoim mieszkaniu przytulną i intymną atmosferę.

Spot Techno w białym kolorze z elementami chromu świetnie pasuje do nowoczesnego wystroju mieszkania, choć równie dobrze sprawdzi się w stylu skandynawskim, pięknie kontrastując z drewnianymi, typowymi dla takiej aranżacji detalami. Lampa pasuje też do wystroju w stylu shabby i parisian chic. Nowoczesny spot ma na tyle uniwersalny design, że będzie pasował również do klasycznego wystroju mieszkania, dodając mu nowoczesnego sznytu.

Okrągły pojedynczy spot w kształcie walca osadzony jest na giętkim ramieniu, które łatwo nakierować na wybrane miejsce w mieszkaniu, które wymaga mocniejszego podświetlenia.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 10 cm
Waga 0.56 kg
Do pobrania