Spot Techno – praktyczność w eleganckiej odsłonie

Kiedy kończy się lato, a dni robią się coraz krótsze, potrzebujemy we wnętrzach coraz więcej światła. Im lepiej oświetlone wnętrze, tym lepsze samopoczucie. Światło pełni bowiem nie tylko praktyczną funkcję, ale poprawia też nastrój. Istnieje wiele rodzajów oświetlenia – w zależności od barwy, natężenia czy wielkości przestrzeni, która jest oświetlana. Oświetlenie punktowe przydaje się zwłaszcza w mieszkaniach pełnych dekoracyjnych detali. Spoty oświetleniowe dają delikatny, a zarazem wyrazisty efekt, który pozwoli wyeksponować np. Twoją domową biblioteczkę.

Spot Techno wykonany z metalu w kolorze bieli z elementami chromu wyróżnia nowoczesny design i praktyczność. Czteropunktowy spot sprawdzi się najlepiej we wnętrzach o małym metrażu, które wymagają solidnego doświetlenia. Dzięki swojej prostocie i uniwersalności znajdzie on swoje miejsce zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i w biurze. Najlepiej pasuje do oszczędnych w dekoracji i umeblowaniu miejsc. Spot świetnie odnajdzie się zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i w biurze, dodając mu elegancji i formalnego stylu.

Czteropunktowy spot osadzony jest na białej kwadratowej podsufitce. Lampy mają kształt klasycznego walca. Cztery źródła światła nakierujesz w wybraną przez siebie stronę. Do lampy możesz dobrać również inne modele z tej samej rodziny.

Wymiary
Szerokość 26 cm
Wysokość 18,5 cm
Waga 2.18 kg
Do pobrania