Spot Townshed – mnóstwo światła dla całej rodziny

Są takie pomieszczenia, które potrzebują więcej światła. Należą do nich salon z aneksem kuchennym, jadalnia czy biuro, w którym pracuje kilka osób. Najlepszym wyborem w tych pomieszczeniach będzie wszechstronny spot Townshed z czterema źródłami światła. Wystarczy skierować kąt padania światła z żarówki w konkretnym kierunku, by zapewnić odpowiednie oświetlenie w każdym punkcie pomieszczenia. Ten produkt zmienia się razem z Twoimi potrzebami i oświetli to, co trzeba, wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Naturalne drewno ciągle należy do najmodniejszych materiałów – oprawa świetlna z czterema punktami światła wpisuje się zatem w trendy. Białe oprawki stanowią dobrą bazę do jasnych żarówek – sprawdzą się takie z gwintem E27. Zastanów się nad wariantem energooszczędnym – żarówki LED, zwłaszcza, że do tego modelu będą potrzebne aż cztery, nie spowodują wzrostu rachunków za prąd. Nie martw się czyszczeniem lampy Townshed – dzięki klasie szczelności IP20 żaden kurz jej nie zagrozi – wystarczy delikatnie przetrzeć ściereczką. Regularna pielęgnacja sprawi, że produkt posłuży Ci przez wiele lat. Producent zapewnia 24-miesięczną gwarancję.

Jak zapewnić komfortowe warunki do pracy i nauki wszystkim domownikom? Tylko dzięki drewnianej lampie ściennej Townshed. Prosta bryła i regulowane źródła światła to tylko kilka zalet produktu. Na ponadczasowej formie znajdują się cztery źródła światła, każde o maksymalnej mocy 60W – to wystarczy, by cała rodzina mogła spędzać miłe chwile także wtedy, kiedy nie można już liczyć na światło dzienne.

Wymiary
Szerokość 63 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.215 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo