h2>Do trzech razy sztuka - spot Townshend

Naturalne drewno i biel oprawek to charakterystyczne elementy listwy reflektorowej Townshed. Wyposażony w trzy źródła światła produkt oświetli nawet spore wnętrze, tym bardziej, że każdą z żarówek można skierować w wybraną stronę. To rozwiązanie godne polecenia w pokoju dziennym, gabinecie czy jadalni - każdy fragment pomieszczenia ma dzięki temu własne źródło światła.

Planujesz wystrój w kolorze naturalnego drewna? Spot Townshed z trzema źródłami światła oświetli je i jednocześnie będzie pełnił funkcję dekoracyjną. Prosta forma i białe akcenty to dobry wybór dla entuzjastów uniwersalnego stylu bez udziwnień. Wystarczy dopasować trzy żarówki o gwintach E27 i już możesz cieszyć się wnętrzem skąpanym w przytulnym świetle. Warto rozważyć energooszczędne żarówki LED, które zadbają o niskie rachunki za prąd. O bezproblemowe utrzymanie lampy w czystości zadba natomiast klasa szczelności IP20 - żaden kurz nie dostanie się do środka.

Nie musisz długo się zastanawiać - oprawa świetlna Townshed na drewnianym stelażu ma aż trzy punkty światła, a każdy z nich może mieć maksymalną moc 60W. To wystarczy, by oświetlić pomieszczenie, w którym pracujesz do późna, jadalnię czy pokój, w którym dzieci odrabiają lekcje. Lampa Townshed wiernie Ci posłuży przez długi czas - producent zapewnia 24-miesięczną gwarancję.

Townshend - wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 5 cm
Waga 0.832 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał drewno/metal
Max moc źródła światła 60W
Typ gwintu E27
Źródło światła żarówka
Źródło światła w komplecie nie
Kolor Biały, Żółty