Spot Treehouse – jasny dom z naturalnym akcentem

Lampy punktowe rozsyłają światło w różnych kierunkach, dzięki czemu możesz doświetlić ciemne zakamarki i optymalnie rozjaśnić także przestronne wnętrze. Zamontuj na suficie spot Treehouse i przekonaj się, że w Twoim domu może być znacznie jaśnij niż do tej pory.

To lampa 4-płomienna, w której ustawienie kloszy można regulować za pomocą chromowanych uchwytów. Tym sposobem możesz rozproszyć światło na cztery strony, aby uzyskać jak najlepsze doświetlenie poszczególnych stref w pomieszczeniu. Białe abażury z tkaniny delikatnie tłumią żarówkę, dzięki czemu spot Treehouse zapewnia miękkie światło o nieprzekłamanej barwie. Konstrukcja została wykonana z olejowanego dębu, którego jasny i ciepły odcień dodaje wnętrzu przytulności.

Choć drewniany spot pasuje do stylu skandynawskiego, możesz go łatwo wkomponować także w nowoczesne wnętrze wymagające prostych form i stonowanej kolorystyki. Lampa sprawdzi się jako główne oświetlenie salonu – w dużym pomieszczeniu wykorzystaj również inne spoty i kinkiety Treehouse.

Wymiary
Długość 75 cm
Szerokość 5 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania