Spot Treehouse – z wykończeniem z jasnego drewna

Jak połączyć nowoczesność z klasyką w Twoim wnętrzu? Zadbaj o stylowe oświetlenie, które pozwoli Ci wyeksponować szczególnie ważne dla Ciebie miejsca i przedmioty, lub doświetlić niewielkie przestrzenie. Elegancki spot Treehouse dzięki połączeniu drewna, metalu i tworzywa sztucznego stanowi kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością.

Minimalistyczny spot posiada wykończenie z jasnego drewna o uniwersalnym odcieniu, a także metalowy klosz w kolorze białym. Wewnątrz klosza znajduje się jedna oprawa na żarówkę dedykowaną, którą dobierzesz w kategorii “źródła światła”. Spot posiada wygodny w użyciu i praktyczny klips z tworzyw sztucznego, który pozwala na przyczepienie lampki do dowolnego podłoża, np. blatu stołu, powierzchni lustra czy drzwi szafy.

Szukasz innego rozmiaru lub odcienia? W ofercie Black Red White online znajdziesz spoty z kolekcji Treehouse w kilku wersjach do wyboru. Wybierz idealny dla siebie lub stwórz spójną kompozycję oświetlenia złożoną z kilku spotów. Wszystkie lamp z naszej oferty objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 18 cm
Do pobrania