Spot Treehouse – z wykończeniem z ciemnego drewna

Drewno to uniwersalny i ponadczasowy materiał, który doskonale prezentuje się w każdej aranżacji i nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli szukasz uniwersalnego oświetlenia, a jednocześnie zależy Ci na nowoczesnym efekcie – wybierz spot Treehouse z wykończeniem z ciemnego drewna. unikatowe połączenie wysokiej jakości materiałów (drewna, metalu, tworzywa sztucznego) dodaje mu charakteru. Spot możesz wykorzystać na wiele sposobów – w dowolnym pomieszczeniu Twojego domu.

Miniaturowy spot sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe i punktowe np. nad lustrem, przy toaletce, w szafie wnękowej, pod półką czy w niewielkich pomieszczeniach (garderobie, spiżarni itp.). Praktyczny klips pozwala na łatwy montaż przy dowolnej płaskiej powierzchni, a także błyskawiczne przepinanie reflektora w inne miejsce w razie potrzeby.

W ofercie Black Red White online znajdziesz także inne spoty z kolekcji Treehouse w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Wybierz najlepszy dla siebie lub stwórz spójną kompozycję oświetlenia, złożoną z kilku spotów. Wszystkie spoty z naszego asortymentu objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 18 cm
Do pobrania