Światło, które generuje oświetlenie typu spot, to nie tylko zapewnianie należytej widoczności na co dzień. Reflektorowe rozwiązania stosujemy także w celu podkreślenia nowoczesnego designu pomieszczenia. Niniejsza wersja daje klientom możliwość dobrania kąta padania światła, czyniąc naświetlane pomieszczenie (kuchnię, jadalnię, barek, salon) atrakcyjnym.

 

Robiąca wrażenie lampa sufitowa Tulip

Dedykowany kreatywnym klientom spot to znakomita propozycja na urozmaicenie aktualnego oświetlenia. Nie odpowiada nam lampa sufitowa w klasycznej konfiguracji, ze szklanym kloszem i żarówką LED? Nie pasuje nam monotonia naświetlania bądź oczekujemy skierowania promieni w jeden lub kilka ważniejszych punktów segmentu? Jak ulał na takie warunki nadaje się wiązka promieni, które wygeneruje seria lampek.

 

Trzy lampki w kompozycji - do naświetlenia dowolnego miejsca

Kompozycja reflektorowa to mieszkanka szklanych kloszy (w kolorze białym) z wykończeniem metalowym. Trzy lampki zamocowane są trwale, co daje im gwarancję użytkowania na długie lata. Dzięki możliwości regulacji sami uznamy jak idealnie naświetlać jeden, dwa, a nawet trzy punkty w pomieszczeniu. Adekwatnym źródłem zasilania dla spotu są żarówki LED o mocy 40 Wattów różnej klasy energetycznej, od A++ do E.

 


 • Wykończenie w kolorze nikiel
 • Klosze ze szkła w kolorze białym
 • Źródło światła 3xE14 40W, brak w wyposażeniu
 • Oprawa przystosowana do żarówek o kl.en. od  A++ do E
 • Wymiary
  Średnica 38 cm
  Waga 0.866 kg
  Do pobrania
  Producent produktu:
  Black Red White S.A.