Oprawa wpuszczana Mono Surface – awangardowe źródło oświetlenia

Nowoczesna, prosta i bardzo stylowa oprawa wpuszczana Mono Surface to idealne uzupełnienie wyposażenia we współczesnych wnętrzach. Jest nietuzinkowa i można dzięki niej stworzyć ciekawą aranżację, która przyciągnie wzrok każdej osoby wchodzącej do pomieszczenia. Idealna do salonu, sypialni, kuchni, pracowni, gabinetu. Poza domem oprawa wpuszczana Mono Surface sprawdzi się w biurach, pubach, sklepach i wielu innych miejscach. Najlepiej będzie się komponować ze stylami: nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym.

Oprawa wpuszczana Mono Surface jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Jest to oświetlenie czteropunktowe w postaci czterech kloszy - reflektorów w kształcie tub, umieszczonych na podłużnej podsufitce. Do tej oprawy należy dokupić cztery żarówki GU10. Jest możliwość zastosowania żarówek LED. Kolory oprawy – biały i złoty (wnętrze kloszy). Wymiary to: 20 × 118 × 11 cm.

Świetnie nadaje się nad wyspę kuchenną, ladę barową, biurko w pracowni. Pasuje do nowoczesnego umeblowania z elementami z metalu. Sprawdzi się w każdej kolorystyce.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 118 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania