Stół ze szklanym blatem DG-017 – czysta elegancja

Lubisz, gdy Twój dom jest starannie wysprzątany i wręcz lśni? Wybieraj meble z materiałów, które są łatwe do utrzymania w czystości. Metalowy stół ze szklanym blatem DG-017 pięknie odbija światło i sprawia, że Twoje wnętrze wygląda, jakby dopiero co zostało wysprzątane. Nowoczesny design stołu z pewnością przyciągnie uwagę Twoich domowników i gości oraz sprawi, że stół stanie się Waszym ulubionym miejscem spotkań.

Nowoczesny stół rozkładany idealnie sprawdzi się do jadalni i salonu. Posiada wytrzymały blat ze szkła hartowanego oraz stabilną podstawę i nogi z metalu w kolorze chromu. Dużą zaletą stołu jest możliwość modyfikowania rozmiaru od 110 do aż 170 cm. Dzięki temu stół bez trudu pomieści od 6 do 8 osób. Stół przeznaczony jest do łatwego samodzielnego montażu.

Stół ze szklanym blatem stworzy spójną aranżację z metalowymi krzesłami. Jeśli dodatkowo chcesz ją wzbogacić, wybierz metalowe i szklane dekoracje, np. wazony lub ramki na zdjęcia, a także pasujące tekstylia do jadalni lub salonu.


Cechy szczególne mebla:
• Stół szklany,rozkładany do jadalni i salonu
• Blat ze szkła hartowanego
• Podstawa stołu metalowa w kolorze chromu.
• Blat rozkładany do długości 170 cm.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 110-170 cm
Szerokość 74 cm
Wysokość 75 cm
Waga 49 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble