Stół Vario Modern - klasyka z twistem

Kochasz minimalizm i nowoczesny styl, ale jednocześnie masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Stół ze skośnymi nogami to zatem coś dla Ciebie. Klasyczny i ponadczasowy, ale jednocześnie intrygujący - taki właśnie jest Vario Modern. Poznaj go bliżej i wstaw do swojego wnętrza - na pewno się polubicie.

Nowoczesny stół Vario Modern będzie dobrym uzupełnieniem salonu, jadalni czy kącika jadalnego w kuchni. Potrzebujesz stołu w biurze lub sali konferencyjnej? To również trafione rozwiązanie. Ten stół jest bardzo uniwersalny - także dzięki trzem kolorom do wyboru. Biały alpejski, dąb sonoma czy dąb naturalny? Wybór należy do Ciebie. Niezależnie od decyzji, mebel na pewno dobrze odnajdzie się wśród innych elementów wyposażenia domu. Skośne, metalowe nogi w kolorze czarnym o matowym wykończeniu odnajdą się w wielu różnych stylistykach.

Do zalet stołu do jadalni Vario Modern można z pewnością zaliczyć możliwość regulacji blatu. W pierwotnym ustawieniu ma on długość 120 cm, jednak dwie dostawki o długości 40 cm znacząco zwiększą jego powierzchnię. W kilka chwil mebel zmieni się nie do poznania - w sam raz na spotkanie z bliskimi w większym gronie czy naradę w biurze. Postaw na ten wyjątkowy, minimalistyczny stół i zaproś gości już dziś do swojego domu lub firmy.

Wymiary
Długość 120-200 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 37.5 kg
Do pobrania