Stół Horizon – wyrafinowana prostota

Stół Horizon wniesie do wnętrza domowe ciepło i rodzinną atmosferę. To tutaj będziesz gromadzić się z bliskimi podczas wspólnych posiłków i nie tylko. Jeśli wnętrza Twojego mieszkania są urządzone w stylu skandynawskim, nowoczesnym, loftowym lub japandi, koniecznie zwróć uwagę na ten model. Ten ostatni styl wykorzystuje ceramikę i łączy minimalistyczną estetykę japońską ze skandynawską. Horizon wpasuje się tu idealnie.

Ceramika i stal to materiały, z użyciem których łatwo stworzysz elegancką aranżację salonu, kuchni lub jadalni. Masywny stół wyróżnia się starannym wykończeniem i blatem z ceramiczną, wytrzymałą powłoką. Smukłe nogi mebla wykonane zostały ze stali pomalowanej na czarno.

Rozkładany stół z prostokątnym blatem w kolorze naturalnego kamienia świetnie uzupełnią złote dodatki. Możesz postawić na nim np. dekoracyjną misę czy zastawę. Z modelem Horizon najlepiej będą wyglądać designerskie krzesła inspirowane kultowym modelem “mrówki”. Zaokrąglone kształty pozostałych mebli i połyskujące dodatki odbiorą mu nieco powagi i surowości.

Horizon posiada wymiary 120-180 cm długości (po rozłożeniu), 85 cm szerokości oraz 76 cm na wysokość.

Wymiary
Długość 120-180 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 76 cm
Waga 83.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar