Stół Vario Modern – łatwy do zaaranżowania, trudny do zignorowania

Twoje mieszkanie ma niewielki metraż, dlatego posiłki spożywasz w warunkach - mówiąc delikatnie - dość prowizorycznych? Nie musi tak być. Stół Vario Modern to idealny wybór do niewielkich wnętrz: kuchni albo pokoju dziennego. Nie wyprawisz przy nim co prawda hucznego przyjęcia, ale na co dzień będziesz mieć z niego sporo pożytku.

Prostokątny stół to klasyka aranżacji. Wkomponowanie go do wnętrza nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Blat o wymiarach 120 cm (długość) x 80 cm (szerokość). Takie rozwiązanie sprawia, że stół jest lekki, poręczny, a także łatwy do przeniesienia. Gdy zamarzy Ci się zmiana wystroju mieszkania, ten praktyczny mebel świetnie odnajdzie się w nowej stylizacji wnętrza.

Stół na metalowych nogach gustownie dopełni wystrój loftowych, minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Jego prosta, pozbawiona ozdobników forma nie będzie odciągała uwagi od pozostałych elementów wyposażenia. Chcesz, by stał się centralnym punktem wnętrza? Dobierz do niego barwne, designerskie krzesła.

Vario Modern - wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 25.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta laminowana/metal
Kształt prostokątny
Możliwość rozkładania nie