Stół rozkładany Alaras II - futurystyczny i niebanalny

Urządzasz salon lub jadalnię w stylu nowoczesnym albo futurystycznym? Wybierz oryginalny stół, który zachwyci Twoich domowników oraz gości! Stół rozkładany Alaras II w kolorze białym dopełni i optycznie rozjaśni każde wnętrze oraz stanie się ulubionym miejscem codziennych spotkań dla Twojej rodziny.

Designerski stół zaprojektowany został z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Rozkładany blat ze szkła hartowanego z efektem kamienia i lakierowanego tworzywa MDF jest solidny i odporny na uszkodzenia. Noga stołu w kształcie litery "V" sprawia, że mebel jest stabilny, a zarazem doskonale się prezentuje. Posiada solidną podstawę ze stali szczotkowanej. Stół rozkładany motylkowo do długości 200 cm to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy nagle potrzebujesz dodatkowego miejsca (np. przy wizycie większej liczby gości).

Stół rozkładany Alaras II przeznaczony jest do samodzielnego montażu. W ofercie sklepu Black Red White online znajdziesz także pasujące krzesła z białym wykończeniem oraz inne meble do jadalni, które dopełnią wystroju Twojego wnętrza.


Cechy szczególne mebla:
• Słół do nowoczesnych wnętrz
• Rozkładany blat ze szkła hartowanego z efektem kamienia i lakierowanego MDF
• Noga stołu w kształcie V wykonana z lakierowanego MDF
• Podstawa ze stali szczotkowanej
• Stół rozkładany motylkowo do długości 200 cm
• Stół do samodzielnego montażu
Wymiary
Długość 140-200 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 76 cm
Waga 45 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble