Stół Vario Fusion – nieodzowny element jadalni

Gdzie postawić stół Vario Fusion? Wszędzie tam, gdzie chcesz! Jego prosta, ponadczasowa konstrukcja sprawdzi się zarówno w salonie, jadalni, a nawet w przestrzeni biurowej. Chcesz się przekonać? Ustaw go w samym centrum pomieszczenia i stwórz miejsce wielu owocnych dyskusji.

Zachwycający blat fornirowany oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Szukasz naturalnego wybarwienia? Proponujemy stół w kolorze dąb naturalny. Do wyboru masz także 3 inne wersje kolorystyczne: dąb bielony, dąb czarny i orzech Columbia. Zestawione z nim metalowe, czarne nogi w kształcie prostokąta nadają mu industrialnego charakteru.

Stół o wymiarach 140x90 cm możesz przedłużyć wkładką o szerokości 50 cm (wkładka ukryta pod blatem). W ten sposób zyskasz blat o długości 190 cm, przy którym może usiąść do 8 osób.

Zastanawiasz się z czym połączyć stół Vario Fusion? W ofercie brw.pl znajdziesz wiele krzeseł, które możesz do niego dopasować, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. Wszystko zależy od efektu, który chcesz stworzyć.

Wymiary
Długość 140-190 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 54 kg
Do pobrania