Rozkładany stół Bonari — biel to propozycja nie do odrzucenia

Stół rozkładany to naprawdę praktyczne rozwiązanie. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a gdzie tylko zachodzi taka potrzeba — może powiększyć się nawet o kilkadziesiąt centymetrów. Stół Bonari to świetna propozycja dla salonów i jadalni.

Model ten umożliwia komfortowe spożywanie posiłków, jak i odkładanie różnych przedmiotów, takich jak książki czy piloty. Produkt ten został wykonany z połączenia trzech materiałów — stali chromowanej, szkła oraz płyty MDF lakierowanej. Całość charakteryzuje się wysoką jakością oraz trwałością. Utrzymanie stołu w czystości nie powinno przysporzyć Ci kłopotów, mimo, iż jest on biały.

Mówiąc o kolorystyce — biel to barwa, która odświeży Twoje wnętrze oraz odbije światło. Jest jednym z nielicznych kolorów, który pasuje tak naprawdę do wszystkiego. Stół posiada wymiary 160 × 90 × 76 cm. Po jego rozłożeniu, z 160 cm, długość ta przekształca się w 200 cm i to zupełnie wystarczająca liczba, która umożliwi ugoszczenie nawet sporej liczby bliskich osób, np. podczas urodzin.

Wymiary
Długość 160-200 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 106 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar