Stół Norton — stabilność i styl

Stół do centrum domu. Niezależnie od tego, czy mebel znajduje się w kuchni, czy w jadalni to właśnie przy nim domownicy i ich goście spędzają wspólnie najwięcej czasu. Ważne jest więc aby mebel był stabilny, funkcjonalny i stylowy. Wszystkie te cechy spełnia stół Norton.

To, co wyróżnia ten model to stalowa, minimalistyczna postawa oraz szeroki blat w wybarwieniu orzechowym. Proszkowo malowana stal zapobiega procesom korozyjnym i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Blat stołu został wykonany z wysokiej jakości płyty MDF, dzięki czemu ciężko go zarysować lub ubić. Owalny stół posiada wymiary 160 × 90 cm co czyni go idealnym wyborem do codziennych, rodzinnych posiłków.

Stół Norton posiada nowoczesną konstrukcję i design, dzięki czemu dobrze wygląda w industrialnych wnętrzach o loftowym charakterze. Drewniany blat sprawia jednak, że równie dobrze będzie prezentował się w kuchni o klasycznym wystroju. Możesz do niego dobrać zarówno proste drewniane krzesła, jak i również ciemne fotele, które będą świetnie korespondować z jego podstawą.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 42 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar